Z/S Kaliņi


Z/S Kaliņi
stādaudzētava ir ģimenes saimniecība par kuru rūpējas Riekstiņu ģimene.
Mēs audzējam vasaras puķes un ziemcietes, graudzāles, dārzeņu un garšaugu stādus, nelielos daudzumos dekoratīvos krūmus un skuju kokus.

Stādaudzētavā augu sortiments ir plašs. Šeit ir gan labi pazīstami augi, gan samērā reti. Patiks visiem, gan tiem, kuri meklē ierastas lietas, gan tiem, kuri meklē, ko jaunu un interesantu savam dārzam, dobei vai puķu kastei.

Aktīvā sezona ilgst no aprīļa līdz oktobrim. Tā sākas agrā pavasarī ar pirmajiem, košajiem atraitnīšu ziediem, kam vēlāk pievienojas dārzeņu, viengadīgo vasaras un nokareno puķu stādi, kā arī ziemcietes, un noslēdzas rudenī ar krizantēmām un mārtiņrozēm.

Stādu audzētava atrodas skaistā Vidzemes vietā Raunā. Netālu no Raunas centra.

Cenšamies nodrošināt katram klientam un ciemiņam individuālu pieeju, lai, cilvēki atbraucot pie mums, justos labi, smeltos iedvesmu un prieku. Patiesi priecājamies, ka pie mums iegriežas puķu draugi arī no mums attālākiem Latvijas novadiem.
Augus var apskatīt arī dārzā, dobēs, dažādās kompozīcijās. Jaunumi tiek stādīti dobēs, lai pārbaudītu vai skarbais Vidzemes klimats tiem ir piemērots.

Lai Jums veicas un izdodas īstenot savas ieceres, lai izdodas atrast sev vispiemērotākos augus un izaudzēt skaistākās puķes!
Kopā mēs to varam!

Z/S Kaliņi
izstrādājis SIA DATNET