Augu iegāde mūsu saimniecībā

Ziemcietes un graudzāles.

Stādi tiek piedāvāti plastmasas podiņos. Parasti tilpums ir 1 -1,5 l un lielāki. Stāda cena atkarīga no auga lieluma un vecuma. Jauni augi, kas nesen pavairoti un iepodoti maksā mazāk. Augi, kas ir ilgāk auguši un ir lielāki, maksā vairāk.

Mājas lapā norādītais sortiments un cenas sezonas laikā var būt mainīgas. Par konkrētu augu pieejamību vēlams painteresēties pirms braukšanas uz saimniecību. Stādus var iegādāties uz vietas saimniecībā noteiktajā darba laikā.

Ziemā augi pārziemo podiņos ārā uz stādu laukuma. Pavasarī tie mostas atkarībā no laika apstākļiem. Atrodamies Vidzemē un pavasaris pie mums atnāk vēlāk nekā Kurzemē un Zemgalē. Tas jāņem vērā izvēloties apmeklējuma laiku. Dažas ziemcietes un gandrīz visas graudzāles sāk mosties vien ap maija vidu un vēlāk.

Informācija par jaunumiem augu sortimentā tiek pievienota agri pavasarī un arī vēlāk sezonā tiek papildināta. Jāņem vērā, ka lielākā daļa gada jaunumu parasti pieejami sākot ar vasaras vidu. Vien nedaudzi jaunumi būs pieejami jau pavasarī.

Ziemcietes un graudzāles ir iespējams iepriekš pasūtīt, rakstot uz kontaktos norādīto e-pastu.
Nosūtiet izvēlēto augu sarakstu uz mūsu e-pastu. Mēs to izskatīsim, atbildēsim par augu pieejamību un cenām. Vienosimies par augu saņemšanas veidu: uz vietas saimniecībā, izbraukuma tirdzniecībā-gadatirgū, vai sūtot caur paku skapi.
Ja sūtam caur paku skapi, nosūtam priekšapmaksas rēķinu. Pēc rēķina apmaksas nosūtam augus.
Šāda augu sūtīšana ir iespējama pavasarī – aprīlis, maijs, jūnijs un rudenī- septembris, oktobris.

Vasaras puķes un atraitnītes.

Vasaras puķu stādus var iegādāties pavasara sezonā apmēram no maija līdz jūlijam. Intensīvās pavasara sezonas laikā augu sortimenta pieejamība strauji mainās. Ja kādi augi beigušies, tie šajā sezonā vairs nav pieejami. Jo visus augus audzējam paši. Cik izaudzēts, tik arī pieejams.

Atraitnītes parasti pieejamas agri pavasarī no marta vidus/aprīļa līdz maijam.

Tomātu un dārzeņu stādi.

Tomātu/gurķu stādi ir pieejami sākot ar 10. -15. maiju, kad laika apstākļi ir piemēroti augu stādīšanai neapkurināmās siltumnīcās. Pēc pasūtījuma stādus varam izaudzēt arī agrāk. Tas jāveic līdz februārim.

Ieteicams izveidot sarakstu vēlamajām šķirnēm pirms došanās pie mums. Tomātu un citu dārzeņu šķirnes ir publicētas sadaļā “dārzeņi”. Ja kāda no Jūsu izvēlētajām šķirnēm nebūs vairs pieejama, ieteiksim aizvietotāju.

Dekoratīvie krūmi un skuju koki.

Nelielos daudzumos pie mums var iegādātie dekoratīvos krūmus. Par šķirnēm un piedāvājumu jāinteresējas stādaudzētavā.

Dāvanu kartes.

Piedāvājam iegādāties dāvanu kartes par  Jūsu izvēlēto summu. Dāvanu karte derīga 1 gadu kopš iegādes brīža.

 

 

Pie mums plastmasas maisiņi nav pieejami. Tāpēc vēlams augu pārvietošanai ņemt līdzi savas kastes vai maisiņus.
Pieņemam tikai skaidru naudu, ar kredītkarti nav iespējams norēķināties.

 

Z/S Kaliņi
izstrādājis SIA DATNET